loader image

OVHcloud Startup Program

Od 2015 roku do programu OVHcloud Startup Program i jego ekosystemu dołączyło ponad 2000 start-upów
i scale-upów z całego świata.
Zapewniamy innowacyjnym firmom niezawodność i bezpieczeństwo, umożliwiamy ich rozwój oraz międzynarodową ekspansję.
Wdrażamy innowacje z poszanowaniem wolności wyboru! Dołącz do nas!

 

Rozpocznij przygodę z OVHcloud Startup Program. Przenieś Twój produkt i biznes do chmury, korzystając z naszej technologii, zasobów, szkoleń i porad, które uzyskasz nieodpłatnie w ramach programu akceleracyjnego dla start-upów. Program ten jest szczególnie przydatny w początkowym stadium rozwoju, kiedy tworzysz swój biznes.

Korzyści dla startującego biznesu

Przystępna cena

Bezzwrotne dofinansowanie, przejrzysty cennik oraz oszczędności, które pozwolą Ci aż dziesięciokrotnie poprawić relację ceny Twojego produktu do jego wydajności.

 

Wolność wyboru

Stosowanie otwartych standardów oraz brak uzależnienia odbiorców usług od jednego dostawcy gwarantują odwracalność i interoperacyjność.

 

Ekosystem

Dołącz już dziś do naszego szybko rozwijającego się ekosystemu opartego, zgodnie z wizją Octave’a Klaby, założyciela OVHcloud, na współpracy i wzajemnym wsparciu.

 

Dołącz do OVHcloud Startup Program

https://ovh.to/DGoNTCJ

Dlaczego wybrać OVHcloud Startup Program?

OVHcloud Startup Program wyróżnia kilka cech, które najczęściej powtarzają się w rozmowach z jego uczestnikami. Wśród najbardziej cenionych zalet wymieniane są transparencja i przyjazność, a także fakt, że nasz program tworzą praktycy, twórcy własnych startupów, którzy doskonale znają potrzeby i bolączki startujących firm.

 

W ramach Startup Programu, aktywnie uczestniczymy w rozwoju Twojej firmy. Wspieramy Cię wielotorowo. Jesteśmy nie tylko lokalizacyjnie blisko, ale także:

  • oferujemy do 100 000 euro (lub równowartość w walucie danego kraju) bezzwrotnych środków na zamówienie produktów OVHcloud pod budowę Twojego rozwiązania.
  • Zapewniamy pomoc techniczną, czyli konsultacje z ekspertem, który zna twój projekt i wesprze cię wiedzą i doświadczeniem.
  • Wspieramy twój startup w aspektach, które pomogą rozwinąć ci biznes.

Wierzymy w synergię działań, moc promocji i marketingu. Współpracujące z nami firmy angażujemy w międzynarodowe wydarzenia, promujemy rozwiązania naszych klientów podczas wspólnych akcji marketingowych, włączamy w tworzone treści i promujemy w naszym globalnym newsletterze. Ponieważ niezmiennie ważniejsza jest dla nas jakość niż ilość, stawiamy na bezpośrednią relację i dopasowanie pod konkretne potrzeby.

Wybór platformy technicznej jest czasochłonną operacją, która wymaga doświadczenia oraz kompetencji. Warto więc myśleć długoterminowo i wybrać dostawcę, u którego zostaniesz, z którym będziesz chciał rozwijać swój biznes i który oferuje przejrzyste ceny.

My umiemy w startupy! Ułatwiamy kontakt ze zweryfikowanymi partnerami i służymy wsparciem w procesie pozyskiwania finansowania. Nam zależy naprawdę.

 

Dołącz do OVHcloud Startup Program

https://ovh.to/DGoNTCJ

O firmie OVHcloud

OVHcloud jest globalnym i wiodącym w Europie dostawcą chmury, zarządzającym 450 000 serwerów w 33 własnych centrach danych na czterech kontynentach, wspierającym potrzeby 1,6 miliona klientów z ponad 140 krajów. Będąc pionierem i wytyczając standardy zaufanej, zrównoważonej chmury o najlepszym stosunku ceny do wydajności, Grupa od ponad 20 lat stosuje zintegrowany model, który gwarantuje jej pełną kontrolę nad łańcuchem wartości: począwszy od projektowania własnych serwerów, poprzez zarządzanie należącymi do niej centrami danych, po budowanie i utrzymywanie własnej globalnej sieci światłowodowej. To unikatowe podejście umożliwia OVHcloud wspieranie, w sposób niezależny, potrzeb wszystkich klientów, tak by mogli oni czerpać korzyści z rozwiązań uwzględniających aspekty środowiskowe, oszczędzając zasoby i uzyskując najniższy w branży poziom śladu węglowego. OVHcloud oferuje rozwiązania najnowszej generacji, łączące wysoką wydajność, przewidywalną cenę i pełną kontrolę nad danymi, wspierając w ten sposób ich nieograniczony rozwój.
https://corporate.ovhcloud.com

Kontakt

startupchallenge@imid.med.pl

 

Koordynatorzy:

Karolina Tądel
karolina.tadel@imid.med.pl

Wiktor Możarowski
wiktor.mozarowski@imid.med.pl