Webellian

Webellian to prywatna francusko-polska firma założona w 2012 roku z siedzibą w Warszawie. Nasi doradcy i eksperci wspierają cyfrową transformację dużych marek i globalnych korporacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu i realizacji projektów w wielu różnych branżach, od bankowości po produkcję, od motoryzacji po służbę zdrowia, jesteśmy idealnym partnerem do tworzenia, projektowania i rozwijania produktów i usług naszych klientów.

Nasza wiedza obejmuje zarówno opracowywanie oprogramowania na zamówienie, jak i budowanie rozwiązań w chmurze: od tworzenia rozwiązań w zakresie danych po układanie złożonych modeli uczenia maszynowego. Dzięki naszej pasji do tworzenia innowacji, technologii i doskonałości umożliwiamy naszym klientom dalsze rozwijanie się na drodze cyfrowej transformacji.

Transformacja cyfrowa

W dążeniu do cyfrowej transformacji firmy dwa pozornie sprzeczne względy leżą u podstaw rozwoju i realizacji inicjatyw transformacji cyfrowej. Z jednej strony transformacja musi umieścić technologię w sercu biznesu. Z drugiej strony transformacja, w której istotną rolę odgrywają kultura, środowisko i klienci, musi wyjść poza technologię. Specjalistyczna wiedza polega na połączeniu tych dwóch kwestii w spójny plan działania. Jako Doradca Cyfrowy pomagamy naszym klientom w ich drodze do stania się firmą cyfrową, dla której technologia, doświadczenie użytkownika i integracja z jej ekosystemem biznesowym są podstawą silnego modelu biznesowego.

Wyrusz w swoją podróż AI

Doceniamy znaczenie bliskiej współpracy z partnerami w tworzeniu przekonujących dowodów słuszności koncepcji zastosowań sztucznej inteligencji w danej branży. Dlatego też zaprojektowaliśmy nasz program eksploracji sztucznej inteligencji, aby rozpocząć współpracę z naszymi klientami.

Nasz program jest pierwszym krokiem na drodze do wdrożenia sztucznej inteligencji w organizacji naszych klientów. Ten krok jest bezpłatny. Gdy tylko uzgodnimy sposoby dostępu do danych partnera, nasz wewnętrzny zespół Al wybierze i przeszkoli algorytmy, aby wydobyć z danych niewykorzystaną wcześniej wiedzę. Pod koniec naszej eksploracji dzielimy się naszymi odkryciami i doradzamy, jak wdrożyć Al w różnych domenach organizacji.

Indywidualne rozwiązania dla przedsiębiorstw

Tworzymy oprogramowanie na zamówienie, korzystając z najnowocześniejszych technologii, aby budować rozwiązania dla przedsiębiorstw i cyfrową obsługę klienta. Bezproblemowo integrujemy nowe aplikacje z istniejącymi systemami. W ten sposób, szyte na miarę aplikacje mogą spełnić wszystkie wymagania biznesowe naszych klientów, których nie mogło spełnić gotowe oprogramowanie.

Sztuczna inteligencja (AI) znajduje zastosowanie we wszelkiego rodzaju aplikacjach, z mocą przekształcania całych branż. Jednak dla wielu zastosowanie sztucznej inteligencji w codziennym środowisku biznesowym pozostaje niejasne.

Kontakt

startupchallenge@imid.med.pl

 

Koordynatorzy:

Karolina Tądel
karolina.tadel@imid.med.pl

Wiktor Możarowski
wiktor.mozarowski@imid.med.pl